اضطراب و استرس

آیا شما هم اضطراب ، استرس و افسردگی دارید ؟

تاثیر قهوه معجون گیاهی دکتر کلان بر کاهش و جلوگیری از حالت اضطراب ، استرس و افسردگی :

هراس ها ، اضطراب ها و استرس ها ی یک فرد ، باعث ترشح بیش از اندازه ی هورمون آدرنالین در بدن می گردد و ترشح بیش از انداز ه ی آن منشاء پیدایش افسردگی ، دیابت ، مشکلات گوارشی و بسیاری بیماریهای دیگر می گردد.

قهوه معجون گیاهی دکتر کلان به علت دارا بودن میزان بالائی از ویتامینهای گروه ب و منیزیم ، ترشحات آدرنالین را تنظیم کرده و به عنوان پیش گیری کننده ی چنین مشکلاتی می توان همیشه مصرف کرد و به این ترتیب هراسها ، استرس ها و اضطراب های خود را کنترل نمود .

یکی از ترکیبات اصلی قهوه معجون گیاهی دکتر کلان گفته شده از عصاره جنسینگ است و این گیاه یکی از آداپتوژن هایی است که توانایی بدن برای مقابله با استرس ها و تنش های فیزیکی ، احساسی و محیطی را افزایش می دهد . هر چه بدن آداپتوژن بیشتری داشته باشد این ماده نیز اثر گذاری بیشتر از خود نشان میدهد .

گیاه تونگات علی و جنسینگ می توانند قابلیت تحمل فشار و استرس را افزایش داده و میزان کورتیزول را کاهش دهد که باعث افزایش انرژی ، بهبود روحیه و سلامت روانی می شود .

مصرف یک فنجان قهوه معجون گیاهی دکتر کلان ، در عرض 15 الی25 دقیقه حالت افسردگی ، اضطراب ، فوبیا ، استرس ودل شورگی را از بین برده و حالت های شادی و شعف و آرامش ایجاد نموده و احساس منفی را در کمتر از نیم ساعت به احساس مثبت تفییر می دهد.