درمان بیماری افسردگی

آیا می دانید بیماری افسردگی به راحتی قابل درمان است؟

اگر شما برای درمان بیماری افسردگی خود ماهها و سالهاست که از دارو استفاده می کنید ؛

و در نتیجه مصرف دارو ، عوارضی از قبیل افزایش وزن و چاقی ، اختلالات خواب ، پر خوابی و بی خوابی ، اختلالات دستگاه گوارش و یبوست ، اختلالات قلبی و عروقی ، اختلالات کبدی و کلیوی و صدها عوارض دارویی مشابه دیگر ایجاد کرده ؛

باید بدانید که به غیر از دارو درمانی ، روش طبیعی جدید دیگری نیز هست که می توان بر تمام این غم و اندوه خاتمه داد و آن استفاده از قهوه معجون گیاهی دکتر کلان می باشد .

اگر افسردگی مزمن دارید و از آن رنج می برید ، مصرف روزانه یک ساعت بعد از صبحانه و یک ساعت بعد از نهار یک فنجان قهوه معجون گیاهی توصیه می شود و در مواقع حمله ی حالتهای دل شوره گی ، هراس ، اضطراب و افسردگی ، دوباره یک فنجان قهوه معجون گیاهی دکتر کلان را میل کنید .

مصرف دراز مدت به این روش ، باعث می شود که ترشحات هورمون آدرنالین و دوپامین تنظیم شده و ترشح هورمون سروتونین ، اندروفین و بتا اندروفین افزایش یابد .

ترشح مناسب و به اندازه ی هورمون سروتونین یا هورمون در طول روز، باعث سرحالی و فعال بودن می شود ؛

و در شب هنگام هورمون سروتونین به هورمون ملاتونین تبدیل شده و خواب آرام بخشی ایجاد می نماید .

شما با استفاده روزانه حداقل دو ساشه قهوه معجون دکتر کلان ، از شر بیماری افسردگی رها شده و این قهوه معجون گیاهی به شما انرژی زندگی دوباره می دهد .

شما با مصرف یک فنجان از این قهوه معجون گیاهی ، بعد از 15 دقیقه اثر معجزه آسای آن را خواهید دید .

این قهوه معجون ترکیبی است از بهترین زعفران ، جنسینگ ، تنکات علی ، نارگیل ، زنجبیل ، نی شکر ، کرمر گیاهی و قهوه .

مصرف این قهوه معجون گیاهی لذت بخش در طول روز، باعث تامین میزان سروتونین خون شما شده و شما را سرحال و شاداب نگه داشته و همین سروتونین شب هنگام به ملاتونین تبدیل شده و خواب آرامبخشی برای شما هدیه می کند .