Vit-article

درمان با ویتامین ها و مواد معدنی

 

درمان با ویتامین ها و مواد معدنی

هنر درمان با ویتامین و مواد معدنی بصورت قرص و کپسول (کپسول های گیاهی نه حیوانی و پلاستیکی) هنوز بسیار جوان است . اولین قدم ها برای این آگاهی در اوایل سال های 1900 برداشته شده بود که ویتامین هایی شناخته شد .

زیرا پزشکان در جنگ جهانی اول برای جلوگیری از بیماری های جدی و مرگ آور سربازان شروع به تحقیق و پژوهش نمودند . آنها دریافتند که با مقدارکمی از این مواد می توان بیشترین فایده را برد .

امروزه در کشورهای جهان اول ، بنحو قابل توجهی آگاهی مردم نسبت به کارکرد ویتامین و مواد معدنی در بدن بیشتر شده است ، و چشمان آنها به کمبود این مواد در مواد غذایی نیز باز شده است ، و خیلی ساده آن را دلیل روشنی برای بسیاری از بیماری ها می دانند .

آنها اعتقاد به این دارند که ، مصرف قرص های ویتامین و مواد معدنی ، امری واجب برای جلوگیری از دچار شدن به بیماری ها ضروری شمرده می شود .

هر چقدر عادات اشتباه در امر تغذیه در نزد افراد زیادتر باشد ، به همان اندازه کمبود املاح و ویتامینها در مواد غذایی بیشتر می شود ، و به همان اندازه نیاز بدن به املاح و ویتامینها بیشتر خواهد شد و ضرورت خواهد داشت که فرد حتماً مکمل های غذایی طبیعی که به صورت قرص و کپسول هستند زیاد تر استفاده نماید .

 

حال اگر سوال و یا مشکلی دارید ، میتوانید در قسمت مشاوره با پزشک با متخصص تغذیه و درمان های طبیعی برای دریافت پاسخ و راه حل ، سوال خود را در اینجا مطرح نمایید .

مقالات مرتبط:

nails-845-min
biodegradablepartykit2
copper-29
pre-coffee-mix-and-red-bool
ponni-rice-250x250
drugabuse-shutter128018909-human-liver-xray
ساعت خواب و اثر خواب بر مغز و تناسب اندام
15mar-dishwashing-liquids-hero_large
bed-wetting-300x225
findings_fatties
eye-iStock_000002820466
ga
کم خوابی
ارتباط تغذیه و زیبایی پوست
علائم ، عوارض ، پیشگیری و درمان انحراف تیغه بینی
فواید منیزیم و منابع منیزیم
درمانهای طبیعی
تعادل بین املاح و ویتامینهای بدن
رابطه تستوسترون با رژیم غذایی
50 توصیه سلامتی

محصولات:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.