روش درمان بیماران سرطانی به روش دکتر مگس گرسون

روش درمان بیماران سرطانی به روش دکتر مگس گرسون

روش درمان بیماران سرطانی به روش دکتر مگس گرسون

 در بیمارستانی در آمریکا معروف به روش گرسون ترابی و سرطان :

یک درمان طبیعی با مواد غذایی برای دفع کامل میکروبیوم می باشد ، که هدف آن احیای پتانسیل ترمیمی خود بدن با حذف سموم انباشته شده و افزایش اکسیژن رسانی به سلول ها است که توسط دکتر مکس گرسون در سال هزارو نهصد و سی ابداع شد و هم اکنون یکی از درمانهای طبیعی معروف برای بیماری سرطان در آمریکا و دنیا است .

 پروتکل درمانی شامل : آب سبزیجات و میوه ، رژیم قلیایی شدید ، مکمل های خاص , تنقیه ی روزانه ی قهوه و خودداری از مصرف چربی های سنگین ، پروتئین اضافی و نمک می باشد .

این روش برای بیماری های مختلفی همچون سرطان و بیماری های مخرب پیشرونده کاربرد دارد .

دکتر گرسون به این نتیجه رسید که بسیاری از بیماریها توسط سموم و همچنین آب ، غذا و هوای ناسالم بوجود می آید و مصرف مداوم و تماس با این سموم منجر به بیماری می شود .

رژیم روزانه گرسون برای یک رژیم درمانی کامل شامل :

اول- تغذیه طبیعی :

الف- سیزده لیوان آب هویج و سیب سبز به همراه آب سبزیجات (برگ سبز) که تازه ، خام و ارگانیک و به صورت ساعتی و تازه باید تهیه شود و یک لیوان آب پرتقال تازه که فقط در زمان صبحانه باید میل شود

ب- سه وعده غذایی کاملا گیاهی که از میوه، سبزیجات و دانه های ارگانیک تهیه شده است. که شامل سالاد ، سبزیجات پخته شده ، سیب زمینی آبپز ، سوپ سبزیجات که باید بدون نمک و چربی و با حرارت بسیار ملایم پخته شود

ج- میوه های تازه و دسرهای آنها در تمام روز برای مصرف به عنوان میان وعده

دوم- سم زدائی بیمار

سم زدایی یک عامل مهم در این روش درمانی است. تنقیه با قهوه یکی از موثرترین و طبیعی ترین روش ها برای سم زدایی است .

گزارش شده تنقیه دردها را کاهش و بهبودی را تسریع می کند. تنقیه با قهوه کبد را تحریک می کند، جریان صفرا و تولید آنزیم سوخت را افزایش می دهد . این ها منجر به بالا رفتن توانایی بدن در حذف سموم محیط، عوامل شیمی درمانی و دیگر مواد مضر می شود .

تنقیه به دلیل حضور کافئین باعث نرم شدن ماهیچه ها و اتساع رگهای خونی و مسیرهای انتقال صفرا میشود .

یکی دیگر از فواید قهوه دارا بودن آنزیمی به نام پالمیتات است که کبد را برای حذف سموم تحریک می کند .

درباره نویسنده