علت بیماری سرطان

 

علت بیماری سرطان

امروزه نه تنها از یک پزشک ، بلکه از هر کسی بپرسید که مثلا بیماری سرطان در اثر چی بوجود می آید ؟ قطعا خواهند گفت رادیکالهای آزاد باعث ایجاد بسیاری از بیماریها از جمله سرطان می باشند . رادیکال های آزاد را چه چیزی از بین می برد ؟ همه و از جمله خود آن پزشک معالج سرطان می گوید : آنتی اکسیدانها باعث از بین رفتن سلولهای سرطانی می شوند . سئوال همین جاست که آقا یا خانم دکتر ، شما چرا به جای تجویز آنتی اکسیدانها ، تجویز شیمی درمانی ، رادیو تراپی و یا جراحی را می دهی ؟ در کدام کتاب یا منابع پزشکی نوشتند که شیمی درمانی ، رادیو تراپی و یا جراحی ، آنتی اکسیدان هستند ؟

این را باید من و شما بدانیم و آگاه باشیم . منفعت طلبان بالا نشستند و از ناآگاهی ما پول پارو می کنند و به ریش ما می خندند .

شما در طول تاریخ هم نگاه کنید کشورهایی تحت استثمار قرار گرفتند که به قول چرچیل اکثریت ناآگاه و اقلیت خائن را داشتند . استثمارگران و دیکتاتورها همیشه از آگاهی مردم هراس دارند و تمام تلاش و کوشش آنها برای سد آگاهی و در خفگان و بربریت نگه داشتن و ترساندن از تهدید خارجی است . تنها در این صورت است که آنها می توانند اقشار را به راحتی سرکوب کرده و حکومت کنند ، چپاول کنند و صدای هیچ کس در نیاید .

اگر من و شما مطالعه به همراه تفکر داشته باشیم به آگاهی می رسیم و به سادگی می فهمیم ، مثلا : آفتابگردانی که کیلویی به صورت عمده حداقل پنج هزار تومان است و حداقل برای یک لیتر روغن آفتاب گردان چهار یا پنج کیلو آفتاب گردان می خواهد ، چطور یک لیتر روغن آفتابگردان پنج هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد ؟؟ و شما بدانید که همه آنها تاییدیه بهداشت و استاندارد هم دارند ، خودتان تا آخر بدانید و بفهمید . همه چیز مشخص و واضح است فقط کمی تفکر می خواهد

مقالات مرتبط:

esophageal-cancer-en
herpes-simplex-cold-sores
Preventing Altitude Sickness
thinking
461133-varicose-veins-vienyhocungdung_vn
db101734c20b07f0de1583d658e8e0da
uterineprolapse
location-of-thyroid
thyroid
anxiety-depression
liver-function
Tea-Tree-Oil-for-Genital-Warts
dc428488e39c9d3e15a647b8757529cc
what-is-cancer (Copy)
webmd_rm_photo_of_nerve_damage
علائم ، عوامل و درمان ورم معده و گاستریت
‎میگرن و علائم ، عوامل و درمان میگرن.
علائم بیماری عفونت کلیه
علائم ، علل ، پیشگیری و درمان شالازیون
علائم ، پیشگیری و درمان سکته مغزی
علائم ، عوامل و درمان سرطان تخمدان
دلایل سردرد
علل ، عوامل ، علائم و درمان کبد چرب
عوامل و راه کارهایی برای کنترل دیابت
درمان مشکلات معده
‎ علائم ، عوامل و درمان میگرن

محصولات:

No products found which match your selection.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.