4قهوه معجون گیاهی دکتر کلان کافی میکس دکتر کلان در سرای سلامت

چگونه با مصرف یک نوع قهوه مخلوط ، حالت روحی و انرژی جسمی و جنسی من بهتر شد؟

چگونه با مصرف یک نوع قهوه مخلوط ، حالت روحی و انرژی جسمی و جنسی من بهتر شد؟

من هرروز نوشیدنی های گرم برای رفع خستگی توی اداره و محل کارم مصرف می کنم، معمولاً قهوه سیاه می خورم گاهی هم قهوه فوری با میت و همکارانم معمولا چای سیاه می خورند و بعضی از اونا چای سبز .

به علت مشغله فکری و فشار کاری در بعضی از روزها مصرف چای و قهوه بیشتر می شود اما باز خستگی ، کسلی و کاهش انرژی در بعدازظهر برام وجود دارد ، و وقتی به خانه می روم معمولاً حال و حوصله ندارم و گاهی با یک حرف کوچک تلخ زود عصبی می شوم و توان جنسی من نیز کاهش پیداکرده است .

اگر شما هم دچار مشکلاتی شبیه به این هستید و تعادل وزن بدنتان هم مهم است و نمی خواهید برای داشتن انرژی مدام دهانتان بجنبد… 

لطفا این مقاله را تا انتها نگاه کنید و سپس تصمیم بگیرد

افراد زیادی با ما تماس تلفنی دارند که این مشکلات و سایر موارد رو مطرح می کنند و از کاهش انرژی بدن ، خستگی مزمن و حتی ناراحتی اعصاب گله دارند ، و اینکه آنها برای افزایش انرژی روزانه در محل کار و یا فضای بیرون مثلاً سر ساختمان یا کارگاه ، امکان مصرف کردن هر نوع ماده غذایی را ندارند ؛

یا اینکه مثلاً خانم ها با مصرف تنقلات و مواد غذایی تقویتی برای افزایش انرژی بدن ، ترس از افزایش وزن دارند .

معمولاً پیشنهادهای مختلفی از جمله 4 مغز و دم نوش های گیاهی می شود و برخی افراد با مصرف بعضی از این مواد غذایی و دم نوش ها حالشان بهتر شده اما خیلی از افراد هستند ،که هنوز مشکلات جنسی و کاهش انرژی فکری و بدنی روزانه دارند و حتی تحمل فشار حرف های دیگران را ندارند .

 

اما چاره ای طبیعی برای بهتر شدن حال شما و افزایش “انرژی چی” بدن شما چیست ؟

البته آقایان و خانم های شاغل ، و خانم های خانه دار زیادی وجود دارند ، که با توجه به فشار کاری و زندگی روزانه و مصرف کمترین چایی یا قهوه حال روحی و توان جنسی و جسمی خوبی دارند ؛

که مصرف مواد مغذی گیاهی و غذایی روزانه هم بستگی دارد ، ولی با مصرف یک تا دو فنجان از یک نوشیدنی قهوه معجون گیاهی دکتر کلان ، بعد از مدتی بسیار پرتوان و پرتحمل برای کار و امور زندگی هستند ؛

و دیگر نیاز نیست تا دچار عوارض مصرف شکر و مواد شیرین کننده با قهوه و چای زیاد در طول روز برای انرژی بخشی و رفع خستگی مزمن شوند .

حتماً شما با خود می گویید ، ما هم می خواهیم با مصرف همان نوشیدنی مغذی در طول روز حال خوبی داشته باشیم و توان جنسی و انرژی خوبی داشته باشیم و مؤدی باشیم !!

ما به شما در مورد مصرف یک نوشیدنی سالم انرژی زای گیاهی به نام قهوه معجون گیاهی دکتر کلان در اینجا صحبت می کنیم تا حال شما هم خیلی بهتر شود و پرتحمل باشید .

اولاً این موضوع را در نظر بگیرید که هیچ جادو و یا اکسیر معجزه آسایی در کار نیست؟!

این افراد یک نوشیدنی مخلوط قهوه تمام طبیعی با شیره نیشکر نه شکر سفید برای مصرف روزانه استفاده کرده اند و شامل عصاره گیاهان ریشه ای معروف است ،که فقط در یک فنجان آب داغ قابل حل می باشد و نیاز به مصرف انواع مواد غذایی تقویتی برای انرژی بخشی و یا مصرف قهوه و چای ندارید ؛

در این معجون قهوه مخلوط که به شکل کافی میکس پودر شده است ، شما نیاز به دم کردن آن ندارید و هرجایی می توانید از جیب و کیف خود خارج کنید و به راحتی از آن استفاده کنید .

البته مواظب بوی آن باشید چون جذب کننده و خاص است و دیگران 100 درصد به شما می گویند این چه چیزی بود؟!

 و شما دیگر مجبورید تعارف کنید و این حقیقتی است که ما از 100 ها نفر شنیده ایم .

این محصول چه مزایای دیگری می تواند برای شما داشته باشد؟

  • – برای مشکلات گوارشی و افزایش جذب مواد غذایی می توانید از این نوشیدنی قهوه مخلوط گیاهی استفاده کنید .
  • – برای تقویت عضلات بدن و چربی سوزی ورزشکاران می توانند از آن بهره ببرند .
  • – برای کاهش بی خوابی شب از این نوشیدنی می توانید استفاده کنید .
  • و …

 

چرا شما باید از این محصول استفاده کنید؟

زیرا اگر خودتان بخواهید با ترکیب گیاهان و قهوه اعلا و شیره نیشکر و خامه غیر لبنی درخت نخل این محصول را درست کنید و پودر شده در آب داغ بریزید ،
اولاً که عصاره ترکیبات این محصول در بازار و عطاری ها نیست و فقط احتمالاً بتوانید بعضی از گیاهان آن را تهیه کنید ،

و اینکه برای تهیه یک جعبه از این محصول بایستی هزینه خیلی بیشتر را برای خرید تک تک ترکیبات و زمان خریدن و درست کردن صرف شود ،که بازمی گوییم امکان ندارد .

چه ترکیباتی داخل این “قهوه معجون گیاهی دکتر کلان” هست؟

1- قهوه اعلاء اندونزیایی
2- شیره نیشکر طبیعی
3- خامه قهوه میکس از روغن نخل اندونزیایی
4- عصاره جنسینگ کره ای و چینی
5- عصاره زنجبیل آفیسیال
6- عصاره شاخه درخت تونگات علی یا جنسینگ مالزیایی
7- عصاره نارگیل
8- پودر زعفران ایرانی

 

آیا این محصول واقعاً اثربخش است؟

بایستی معمولاً در همان روز اول مصرف کردن در بعضی از افراد نتایج انرژی بخشی و آرامش خود را بدست بیاورید و در غیر این صورت تا یک هفته صبر کنید ، وگرنه نشان از مشکل گوارشی شما و یا کمبود مواد مغذی بدن شما است ، که هنوز جبران نشده و بایستی با مکمل غذایی خود را تقویت کنید .

 

درصورتی که از طعم این محصول خوشم نیامد باید چه کار کنم؟

بعد از مصرف یک ساچت اگر از طعم آن خوشتان نیامد می توانید محصول را پس بفرستید و پول خود را دریافت کنید و یک ساچت یا بسته کوچک 25 گرمی که مصرف شده رایگان هست .

 

همین حالا میتوانید “کافی میکس گیاهی دکتر کلان” را سفارش دهید 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.