therapy

یک نسخه ای ساده برای درمان افسردگی

یک نسخه ای ساده برای درمان افسردگی

موز میوه ای بسیار سودمند برای افسردگی می باشد. این میوه دارای سروتونین طبیعی می باشد که برای مقابله با افسردگی بسیار میوه ای مفید می باشد.

توصیه می گردد این میوه در صبح هنگام میل شود. کسانی که افسردگی شدید دارند، صبح اول وقت یک عدد موز را له کرده، یک پنجم گرم زعفران سائیده و اضافه شود، سپس یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی و سه قاشق غذا خوری گلاب اعلا (بدون پاستوریزه) اضافه کرده و میل شود . ظهر ، یک عدد قهوه معجون گیاهی دکتر کلان با 100 سی سی آب داغ مخلوط کرده و میل شود و عصر هنگام یک عدد سیب شیرین رسیده ، که طبق نظر حکمای قدیم تقویت کنندۀ قلب و سیستم عصبی مرکزی نیز است (این خاصیت در سیبهای خوشبوی معطّر مانند سیب گلاب بسیار قوی تر است.) رنده کرده ، به همان اندازه ای که گفته شد زعفران ، گلاب و عسل طبیعی اضافه کرده و با هم مخلوط کنید.

این ترکیب را یک ساعت پیش از غذا در عصر هنگام نوش جان کنید.

می توانید این ترکیب را هنگام خستگی از کار روزانه، یا قبل از خواب شبانه مصرف کنید که در این صورت بهتر است زعفرانش کمتر باشد تا دچار کم خوابی و تاخیر در به خواب رفتن نشوید.

با مداومت به این نسخه، ضعف نیروی عاطفی و ذهنی کاملا از بین رفته و توانایی فرد برای چیرگی بر اندوه وافسردگی بسیار افزایش می یابد.

به خاطر بسپارید کسانی که افسردگی دارند باید از خوردن سردیجات، بخصوص ترشی و سرکه پرهیز کنند، خواب کافی داشته باشند و از گرسنه نگهداشتن خود نیز پرهیز کنند.